nkjosandomierz.pl

Najnowsze informacje:

Wysoki standard usług firmy Tapu-Trans

Tapu-Trans oferuje swoim pasażerom komfortowe i w pełni bezpieczne przewozy do Anglii. Jeżeli masz w planach podróż do UK, powinieneś zainteresować się ofertą firmy, która od lat zajmuje się organizowaniem transportów osób, paczek, samochodów oraz motocykli z Polski do Anglii oraz Anglii do Polski. Wieloletnie doświadczenie wysoko wykwalifikowanych kierowców da Ci pewność, że do celu (bezpośrednio pod wybrany adres) dotrzesz punktualnie, a cała podróż odbędzie się zgodnie z planem. Polecamy wszystkim.

Kartop - Pudełka kartonowe dla firm i osób prywatnych

Z produkowanych przez przedsiębiorstwo „KARTOP” pudełek kartonowych korzystają na co dzień osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność w różnych branżach: spożywczej, handlowej, magazynowej, logistyce itp. Jeśli klient nie wie, jaki model pudełka będzie optymalny do jego potrzeb – pracownicy firmy służą zawsze fachową poradą. Produkty oferowane przez „KARTOP” są bardzo praktycznym rozwiązaniem i nieszkodliwe dla środowiska. Do tego można je nabyć w atrakcyjnej cenie. Są przy tym wytrzymałe, dzięki czemu mogą być opakowaniami wielokrotnego użytku.

Aranżacja wnętrz

W ofercie firmy Jantom – Mebel znajdują się m.in. meble hotelowe - Producent na każdy dostępny w asortymencie produkt zapewnia 2 letnią gwarancję. Przedmioty o niewielkich wymiarach dostępne są w sklepie internetowym, natomiast tzw. „meble twarde” ze względu na gabaryty oraz koszty związane z wysyłką – w biurze handlowo – wystawowym w Swarzędzu. Jeśli masz własną koncepcję umeblowania biura, czy też innego obiektu – skontaktuj się z pracownikami, którzy przygotują dla ciebie indywidualny projekt i zajmą się jego realizacją.

Skuteczny i fachowy marketing polityczny

Jeżeli szukasz firmy, która pomoże Ci zorganizować skuteczną kampanię wyborczą, trafiłeś wprost doskonale. Mowoko specjalizuje się w ich planowaniu i przeprowadzaniu, a także w szeregu różnych innych działań z zakresu marketingu politycznego, spośród których wymienić warto chociażby te: prowadzenie badań wyborczych, wybieranie stosownych narzędzi służących reklamie i dostosowywanie ich do celów założonych przez kandydata oraz kreowanie właściwego, oczekiwanego i akceptowanego społecznie wizerunku medialnego.

Transferuj.pl - automatyczny system płatności

Jedną z konieczności każdego e-biznesu jest potrzeba udostępnienia potencjalnym klientom możliwości dokonywania bezpiecznych oraz komfortowych płatności online za zamówione towary bądź usługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców oraz indywidualnych internautów, firma Tranferuj.pl uruchomiła nowatorski system błyskawicznych transakcji. Ze szczegółowymi zasadami jego działania można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej https://transferuj.pl/jak-to-dziala. Za wykonywane przelewy nie są pobierane żadne prowizje.

drukarnia AKCY GRAF - kalendarze

Kalendarze trójdzielne powstając w drukarni AKCYGRAF to najwyższej jakości dodatki biurowe, które oprócz klasycznego, znajdują swoje zastosowanie również jako funkcjonalne przestrzenie reklamowe. Kalendarze wykonywane są na zamówienie klienta, dzięki czemu na ich powierzchni umieścić można dowolną grafikę. Właścicieli wszelkich firm zachęcamy do zastosowania w roli tła logo przedsiębiorstwa – zaprojektowany w ten sposób kalendarz będzie świetnym materiałem promocyjnym, a jednocześnie praktycznym dodatkiem do wnętrza biurowego.

Ogrody Porosa - Projektowanie ogrodów

Piękny, własny ogród to marzenie wielu osób. Jego wykonanie wymaga jednak specjalistycznej wiedzy oraz odpowiednich narzędzi. Firma Ogrody Porosa to jedna z poznańskich firm, która wykonuje zlecenia takie właśnie, jak projektowanie ogrodów. Wielkopolska to główny obszar działalności zespołu, ale zlecenia przyjmowane są od klientów z całego kraju. Zatrudniani prze firmę specjaliści gwarantują pełną satysfakcję z efektu końcowego, a także bieżące konsultacje na każdym etapie realizacji. Szczegóły oferty, dokładny cennik oraz listę wykonywanych usług można znaleźć na oficjalnej stronie.

Apteki internetowe

Kupno leków online jeszcze nigdy nie było takie proste! Za pośrednictwem strony internetowej naszej apteki można zapoznać się z szeroką gamą produktów leczniczych, suplementów diety, a także nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Tak, jak inne apteki internetowe, dokładamy wszelkich starań, by nieustannie poszerzać asortyment oferowanych produktów. Poza lekami znanych marek farmaceutycznych, proponujemy także szeroki wybór akcesoriów do karmienia dzieci, odżywek dla sportowców, a także artykułów zdrowej żywności, wyprodukowanych bez dodatku konserwantów, barwników i polepszaczy.

Maraga Strefa Spa - Usuwanie zmarszczek

Zatrzymać młodość - to priorytet medycyny estetycznej. Jednym ze sposobów dążących do realizacji tego celu jest usuwanie zmarszczek. W związku z tym Maraga Strefa Spa oferuje swoim pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. W naszym salonie przy pomocy zaawansowanej aparatury i wysokiej klasy preparatów skorzystasz z najwyższej jakości usług. Z bogatej oferty możesz wybrać zabieg, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom np. mezoterapię, mikrodermabrazję, lifting, endermolift, czy też wypełnienie kwasem hialuronowym a także usuwanie zmarszczek – Poznań, ul. Teofila Mateckiego 22/124.

Biocent - Nowoczesne oddzielacze węglowodorów oraz tłuszczów

Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży urządzeń wodno-kanalizacyjnych, oferujemy szeroką gamę nowoczesnych oddzielaczy węglowodorów oraz tłuszczów. Nasz asortyment obejmuje między innymi wysokosprawne separatory koalescencyjne, które są produkowane głównie ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wszystkim klientom oferujemy rzetelne doradztwo oraz fachową pomoc w doborze oddzielaczy magazynujących związki ropopochodne czy tłuszcze spożywcze. Przy doborze separatorów uwzględniamy obowiązujące normy prawne.

Nasze kategorie: